Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.
Vi tilbyr in-house sertifisert teknisk service
Solid leverandør med over 50 års erfaring i bransjen og ansatte med høy teknisk ekspertise
Stort varelager og fleksible leveringsalternativer
| Frequency Range (+/-3 dB) | 29 Hz - 100 Hz |
| Maximum Peak SPL** | 143 dB |
| Components LF | 2x SD19 19” Kevlar Neodymium Driver |
| Nominal Impedance LF | 4 O |
| Power Handling (AES / Peak) LF | 3200 / 12800 W |
| Rigging | Integrated Rigging System |
| Connection | 4x Speakon™ NL4 (2x Front 2+/2-, 2x Rear 1+/1-), or Barrier Strips |
| Height Front (mm / in) | 508 / 20 |
| Width (mm / in) | 1168 / 46 |
| Depth (mm / in) | 875 / 34.45 |
| Weight (kg / lbs) | 90 / 199 |
| Supported Processing | Lake |
| SKU | 994-0007 |
|---|---|
| Vekt (kg) | 0.050000 |
| Enhet | Stk |
| EAN | MO/89054 |
| Fabrikant | Adamson |
| Produktserie | IS-serie |
| Aktiv/Passiv | Passiv |
| Elementstørrelse | 19" |
| Tilkobling | SpeakON |
| Farge | Svart |
Fyll inn skjemaet, så kontakter vi deg
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.