Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.
Vi tilbyr in-house sertifisert teknisk service
Solid leverandør med over 50 års erfaring i bransjen og ansatte med høy teknisk ekspertise
Stort varelager og fleksible leveringsalternativer
Shure ANX4 er den ultimate trådløse mottakeren for situasjoner med mange kanaler. Den mottar opptil 16 kanaler med Shure Axient Digital eller 24 kanaler med Shure ULX-D trådløs lyd i en enkelt rackplass.
ANX4 tilbyr maksimal fleksibilitet ved at den ikke leveres forhåndskonfigurert med aktive trådløse kanaler. Dette gir deg muligheten til å kjøpe og aktivere det nøyaktige antallet kanaler du trenger, i inkrementer på én eller fire kanaler. Kanallisenser kan aktiveres i én ANX4 og senere fjernes og aktiveres i en annen ANX4 etter hvert som behovene endrer seg.
Du kan kjøpe ANX4 kanallisenser via de samme autoriserte leverandørene som selger ANX4 maskinvare, eller direkte via Shure.com/anx4. Lisensene administreres via din ShureCloud brukerkonto.
Alle de eksepsjonelle funksjonene som finnes i de prisbelønte Axient Digital- og ULX-D-mottakerne, som har gjort dem til standarder på scener, i anlegg, på turné og på location over hele verden, er tilgjengelige i ANX4. Enten du bruker ANX4 i Axient Digital eller ULX-D overføringsmodus, maksimerer ANX4 budsjettet, rackplassen og rackvekten din ved å levere store mengder trådløse lydkanaler i et enkelt rackdesign. I tillegg muliggjør dette 1RU-formatet også strømlinjeformede antennekonfigurasjoner for miljøer med mange kanaler.
Viktig å merke seg:
Maksimer kanalantall. Minimer plass.
*ANX4-mottakeren leveres ikke forhåndskonfigurert med aktive trådløse kanaler. Kanallisenser selges separat og kreves for drift. **Systemfunksjonene er avhengige av aktivert overføringsmodus: Axient Digital eller ULX-D (ANX4 støtter ikke begge systemene samtidig).
Du kan velge opptil 16 kanaler med Shure Axient Digital eller 24 kanaler med Shure ULX-D trådløs lyd i en enkelt rackplass**. ANX4 kanallisenser selges separat og kjøpes gjennom de samme autoriserte leverandørene som selger ANX4 maskinvare (eller på Shure.com/anx4), og administreres via din ShureCloud brukerkonto*. Når de er kjøpt, kan ANX4 kanallisenser aktiveres i én ANX4 og senere fjernes og aktiveres i en annen ANX4. Dette er spesielt gunstig for brukere som eier flere ANX4-enheter som tjener ulike behov som endrer seg over tid. Shure ANX4 leverer innovativ, plassbesparende maskinvare, prisbelønte trådløse lydfunksjoner, og muligheten til å skalere til det antallet trådløse kanaler prosjektet ditt krever.
*ANX4-mottakeren leveres ikke forhåndskonfigurert med aktive trådløse kanaler. Kanallisenser selges separat og kreves for drift. **Systemfunksjonene er avhengige av aktivert overføringsmodus: Axient Digital eller ULX-D (ANX4 støtter ikke begge systemene samtidig).
Shure ANX4 mottar opptil 16 kanaler med Shure Axient Digital eller 24 kanaler med Shure ULX-D trådløs lyd i en enkelt rackplass. For å gi maksimal fleksibilitet leveres ANX4 ikke forhåndskonfigurert med aktive trådløse kanaler.
Du velger ganske enkelt antall kanaler du trenger, kjøper kanallisenser og aktiverer dem i din ANX4. I tillegg kan ANX4 kanallisenser aktiveres i én ANX4 og senere fjernes og aktiveres i en annen ANX4 via din ShureCloud-konto.
Shure ANX4. Skalerbar trådløs lyd som møter dine behov.
Shure ANX4 leverer imponerende funksjonalitet som gjør den til et kraftfullt verktøy for trådløse lydsystemer:
*ANX4-mottakeren leveres ikke forhåndskonfigurert med aktive trådløse kanaler. Kanallisenser selges separat og er nødvendig for bruk. **Systemfunksjonene avhenger av aktivert overføringsmodus: Axient Digital eller ULX-D (ANX4 støtter ikke begge systemene samtidig).
Axient Digital eller ULX-D. Du Velger.
Axient Digital og ULX-D er prisbelønte, funksjonsrike trådløse lydplattformer. Med en ANX4 skalerbar trådløs mottaker velger du hvilken av de to du vil jobbe med (én av dem, ikke begge samtidig). Din ANX4-mottaker kan fungere med Axient Digital-sendere denne uken og ULX-D-sendere neste. Administrer og bruk din Shure ANX4 skalerbare trådløse mottaker etter hvert som prosjektbehovene dine endrer seg, eller sett den opp og la den være som den er. Valget er ditt.
Skalerbar Trådløs. Kjøp Kanaler og Aktiver etter Behov.
Shure ANX4 leveres ikke forhåndskonfigurert med aktive trådløse kanaler. Kjøp lisenser i inkrementer på én og fire kanaler og aktiver det nøyaktige antallet kanaler du trenger for prosjektet ditt. Eier du mer enn én ANX4? Administrer og distribuer kanallisensene du eier på tvers av dine ANX4-enheter i ditt anlegg, spillested eller leiebeholdning etter behov.
Én Rackplass Design
Hver Shure ANX4 mottar opptil 16 kanaler med Shure Axient Digital eller 24 kanaler med Shure ULX-D trådløs lyd i en enkelt rackplass. I tillegg, med høyt kanalantall, sparer du sårt tiltrengt rackplass, reduserer den totale rackvekten betydelig, forenkler oppsettet av antennedistribusjonen og sparer penger. Få mer av det du vil ha, og mye mindre av det du ikke vil ha.


| Dimensions | 1.7” x 19.0” x 11.3” (44 mm x 482 mm x 286 mm) |
| Weight | 8.6 lb (3.9 kg) |
| Housing | Steel; extruded aluminum (Case Top: Aluminum) |
| Thermal Power Dissipation | Maximum: 61.3 W (209.3 BTU/hr) Idle: 49.2 W (167.9 BTU/hr) |
| Power Requirements | AC: 100 to 240 V AC, 50-60 Hz, 1.4 A max DC: 11.3 to 16 V DC, 10 A max |
| Fuse | T5A |
| Operating Temperature Range | -18°C (0°F) to 50°C (122°F) |
| Storage Temperature Range | -29°C (-20°F) to 74°C (165°F) |
| RF INPUT Spurious Rejection | >80 dB, typical |
| Connector Type | BNC |
| Impedance | 50 Ω |
| Configuration | Unbalanced, passive |
| Bias Voltage | 12 to 13.5 V DC, 150 mA maximum, per antenna. Switchable on-off. |
| Insertion Loss | 0 dB, typical |
| RF Carrier Frequency Range | 174 – 2000 MHz |
| Working Range | 100 m (330 ft) (Note: Actual range depends on RF signal absorption, reflection, and interference.) |
| Gain Adjustment Range | -18 to +42 dB in 1 dB steps (plus Mute setting) |
| RF Tuning Step Size | 25 kHz, varies by region |
| Image Rejection | > 90 dB, typical |
| RF Sensitivity | ULX-D: -95 dBm at 10-5 BER Axient Digital: -93.5 dBm at 10-5 BER |
| Latency ULX-D Standard | < 2.9 ms |
| ULX-D High Density | < 3.2 ms |
| Axient Digital Standard | < 2.1 ms |
| Axient Digital High Density | < 3.0 ms |
| Audio Frequency Response | 20 – 20 kHz (±1 dB) |
| Audio Dynamic Range | Typical, 20 Hz to 20 kHz, System Gain @ +12 dB 124 dB A-weighted |
| Total Harmonic Distortion | -6 dBFS, 1 kHz, System Gain @ +12 dB < 0.1% |
| System Audio Polarity | Positive pressure on microphone diaphragm produces positive voltage on pin 2 (with respect to pin 3 of XLR output) and the tip of the 6.35 mm (1/4-inch) output. |
| HEADPHONE MONITOR OUTPUT | |
|---|---|
| Audio Frequency Response | 20 – 20 kHz (±3 dB) |
| Configuration | ¼-inch / 6.3 mm connector, unbalanced stereo |
| Impedance | 63 Ω |
| Maximum Signal Level | 350 mW |
| Pin Assignments | Tip: Audio +, Left Ring: Audio + Right Sleeve: Ground |
| DC MODULE DC | |
| Input Voltage Range | 11.3 to 16 V DC, 10 A max |
| Protection Modes | Reverse Polarity, Over Voltage |
| Connector Type | 4-pin XLR (male) (Note: Shell of the DC inlet connector is connected to Chassis Ground) |
| Recommended Cable Gauge | 6 feet (or less): 18 AWG (1mm) 7-15 feet: 16 AWG (1.5 mm) 16-25 feet: 14 AWG (2.5 mm) (Note: Total cable length should not exceed 25 feet) |
| NETWORKING | |
| Network Interface | 10/100 Mbps, 1 Gbps, Dante Digital Audio |
| Network Addressing Capability | DHCP or Manual IP address |
| Maximum Cable Length | 100 m (330 ft) |
| SKU | ANX4 |
|---|---|
| Vekt (kg) | 0.000000 |
| Enhet | Stk |
| EAN | 0042406948395 |
| Fabrikant | Shure |
| Produktserie | ANX |
| Trådløse system produkttype | Trådløs mottaker |
| Konfigurasjon | Rack 1U |
| Frekvensområde | (174MHz-2.0Ghz) |
| AoIP standard | Dante |
| Strømkrav | 230V |
| Farge | Svart |
Fyll inn skjemaet, så kontakter vi deg
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.