Nyttig adapterbolt av metall, egnet for Bosch/EV flensadaptere med diameter 35 mm og ekstra gjenger M20.
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.
Vi tilbyr in-house sertifisert teknisk service
Solid leverandør med over 50 års erfaring i bransjen og ansatte med høy teknisk ekspertise
Stort varelager og fleksible leveringsalternativer
Nyttig adapterbolt av metall, egnet for Bosch/EV flensadaptere med diameter 35 mm og ekstra gjenger M20. Adapteren er nødvendig for å bruke teleskopiske avstandsstenger med M20 i denne flensadapteren. Den matchede lengden på 79 mm med den ekstra kragen sikrer en vibrasjonsfri og sikker passform.
| Diameter: | 35 mm |
| EAN: | 4016842119530 |
| Height: | 79 mm |
| Material: | steel |
| Special features: | suitable for Bosch/EV flange adapters |
| Threaded connector: | M20 |
| Type: | zinc-plated |
| Weight: | 0.53 kg |
| SKU | 24507-000-29 |
|---|---|
| Vekt (kg) | 0.530000 |
| Enhet | Stk |
| EAN | 4016842119530 |
| Fabrikant | König & meyer |
| Stativtype | Stativadapter |
| Farge | Nikkel |
Fyll inn skjemaet, så kontakter vi deg
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.