Vakkert designet, kompakt, støpt sinkbase
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.
Vi tilbyr in-house sertifisert teknisk service
Solid leverandør med over 50 års erfaring i bransjen og ansatte med høy teknisk ekspertise
Stort varelager og fleksible leveringsalternativer
Vakkert designet, kompakt, støpt sinkbase. 3-pins XLR-tilkoblinger (hann/hun), komplett montert, knitringsfri bryter, med fantomstrøm-pilotlys, med trykknapp "push-to-talk" (svart). To dioder indikerer driftstilstanden (spenning / mikrofon PÅ/AV).
| Base diameter: | 130 mm |
| Control element: | push-button (push-to-talk) |
| EAN: | 4016842807932 |
| Female connector for microphone: | 3-pin XLR-jack |
| Height: | 35 mm |
| Material: | Zinkdruckguss Sockel |
| Pilot light: | voltage and mic on/off |
| Special features: | crackle-free switching; wired |
| Type: | black |
| Weight: | 0.48 kg |
| SKU | 29377-000-55 |
|---|---|
| Vekt (kg) | 0.480000 |
| Enhet | Stk |
| EAN | 4016842807932 |
| Fabrikant | König & meyer |
| Stativtype | Bordstativ |
| Farge | Svart |
Fyll inn skjemaet, så kontakter vi deg
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.