Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.
Vi tilbyr in-house sertifisert teknisk service
Solid leverandør med over 50 års erfaring i bransjen og ansatte med høy teknisk ekspertise
Stort varelager og fleksible leveringsalternativer
ECLER AUDEO106 er et 2-veis, 50 WRMS høyttalerkabinett. Den har en 6,5 woofer og 1" tweeter. AUDEO-serien har et balansert, innovativt design som er et resultat av samarbeidet mellom ECLER og den prestisjetunge gruppen Giugiaro Design. Det tilfredsstiller dagens krav til estetikk, design og integrasjon i alle typer arkitektoniske miljøer, som sammen med sin utmerkede lydkvalitet gjør denne serien til den ideelle løsningen for bruk i en rekke lydprosjekter.
| Frequency response (-3 dB) | 90Hz – 20kHz |
| Nominal high impedance | 100V Line |
| Nominal low impedance | 8O |
| Power selector @ 100V | 5, 7.5, 15, 30 W |
| RMS power | 50 W |
| Sensitivity (dB@1m 1W) | 92.5 dB |
| Dimensions (without accessories) | (WxHxD)242x242x163mm / 9.52 |
| Weight | 2.3 kg |
| SKU | CAUDEO106BK |
|---|---|
| Vekt (kg) | 0.000000 |
| Enhet | Stk |
| EAN | 8435071303460 |
| Fabrikant | Ecler |
| Produktserie | AUDEO |
| Høyttaler produkttype | Kabinett |
| Aktiv/Passiv | Passiv |
| Tilkobling | Euroblock |
| Elementstørrelse | 6,5" |
| Impedanse | 8 Ohm, 100 Volt |
| IP-grad | IP 54 |
| Farge | Svart |
Fyll inn skjemaet, så kontakter vi deg
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.