Vi tilbyr in-house sertifisert teknisk service
Solid leverandør med over 50 års erfaring i bransjen og ansatte med høy teknisk ekspertise
Stort varelager og fleksible leveringsalternativer
Hovedenhet
WiSpeak CORE er senderenheten som kommuniserer med alle mottakerenheter for å lage et trådløst WiSpeak-nettverk, og tar rollen som hovedenheten. Hovedfunksjonene er å parre og sende lydinnhold til alle mottakere (TUBE, CUBE), holde en stabil kommunikasjon med dem, og sende også individuelle konfigurasjonskommandoer til hver mottaker om ønskelig. Den tar også vare på den globale konfigurasjonen av systemet: lydinnganger i bruk, utjevning, utgangsnivåer, etc. CORE er hovedenheten til Ecler WiSpeak-systemet. Sammen med TUBE og CUBE gir den en enkel og rask trådløs installasjon med opptil 500m2 dekning. Den inkluderer en WiSpeak grip-app tilgjengelig for Android og iOS, som kan brukes til en avansert konfigurering og finjustering av Wireless Pro Audio-systemet.
| Inputs | IN1: Balanced, Stereo, Euroblock IN2: Unbalanced, Stereo, RCA BT: Bluetooth wireless |
| Outputs | CH 1& ,2: Digital, Mono, RF Wireless Audio / AUX OUT: Analog, Mono, Balanced, Euroblock |
| Power consumption | 0.5A at 24V |
| Channels | WiSpeak CH1 / CH2 |
| Frequency response | IN1: 10Hz – 20kHz (-1dB) IN2: 10Hz – 20kHz (-1dB) BT: 10Hz – 20kHz (-1dB) |
| Output Resolutions | ADC/DAC: 24 bits |
| Bluetooth® | Type: Compliant 5.0, Class 1 Range: 25m (ideal conditions) |
| Others | Latency: < ,6ms |
| Remote control | WiSpeak grip app / WPa-VOL (optional) |
| Control Options | Front panel, WiSpeak grip, WPa-VOL Remote control |
| Communication standard | RF Wireless Audio |
| Features | MUTE, Remote control port |
| Tone controls | BASS: 100Hz, ±10dB MID: 1k2kHz, ±10dB TREBLE: 10kHz, ±10dB |
| Mains Voltage | 100-240AC 50-60Hz |
| Dimensions (without accessories) | (WxHxD) 225x120x40mm / 8.9”x4.7”x1.6” |
| Weight | 0.8kg / 1.76 lb. |
| SKU | CCORE |
|---|---|
| Vekt (kg) | 0.000000 |
| Enhet | Stk |
| EAN | 8435071312370 |
| Fabrikant | Ecler |
| Produktserie | WiSpeak |
| Power sharing | Nei |
| Vifteløs | Nei |
Fyll inn skjemaet, så kontakter vi deg
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.