LEDLamp er en 18” svanehalslampe med variabel lysstyrke for miksere og annet utstyrsbelysning ved hjelp av lysdioder (lysdioder) i stedet for en glødelampe.
Vi tilbyr in-house sertifisert teknisk service
Solid leverandør med over 50 års erfaring i bransjen og ansatte med høy teknisk ekspertise
Stort varelager og fleksible leveringsalternativer
LEDLamp er en 18” svanehalslampe med variabel lysstyrke for miksere og annet utstyrsbelysning ved hjelp av lysdioder (lysdioder) i stedet for en glødelampe. LED-lampene er vinklet i 40 grader og sørger for en passende bred lysdispersjon. LEDLampen produserer et sterkt hvitt lys, og er mer avslappende for øyet og bedre egnet til å belyse en mikser enn det gule lyset fra en glødelampe. I motsetning til glødelampen produserer ikke LED-ene varme og de trenger ikke byttes ut så ofte. En dimmerfunksjon er innebygd i lampehodet. Lyset kan dempes variabelt ved hjelp av et riflet tommelhjul fra full styrke til nesten av, slik at det kan stilles inn i henhold til ønsket lysstyrke.
LEDLamp-kretsen er innebygd i en sterk, stilig plaststøping for å sikre beskyttelse og brukerkomfort. Den fleksible svanehalsen av metall kan bøyes i form for å tilpasse seg området som blir belyst. Den har en 4-pinners XLR-kontakt som er egnet for å plugges inn i mikseren, inkludert de som er laget av Allen & Heath. Alternativt kan den drives fra en ekstern 12V strømforsyning.
LEDLampe er tilgjengelig i to versjoner - LEDLampe (rett vinklet - designet for konsoller med lampekontakt på bakpanelet) og LEDLamp-SX (rett - designet for konsoller med lampekontakt på frontpanelet).
| SKU | LEDLamp-SX |
|---|---|
| Vekt (kg) | 0.000000 |
| Enhet | Stk |
| EAN | 6938122227392 |
| Fabrikant | Allen & Heath |
| Mikser produkttype | Digital |
Fyll inn skjemaet, så kontakter vi deg
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.