Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.
Vi tilbyr in-house sertifisert teknisk service
Solid leverandør med over 50 års erfaring i bransjen og ansatte med høy teknisk ekspertise
Stort varelager og fleksible leveringsalternativer
| Frequency Range (+/-3 dB) | 60 Hz - 18 kHz |
| Nominal Directivity (-6 dB) H x V | 70° x 40° or 100° x 50° |
| Maximum Peak SPL** | 139 dB |
| Components LF | 2x ND10-LM 10” Kevlar Neodymium Driver |
| Components HF | Adamson NH3 3” Diaphragm / 1.4” Exit Compression Driver |
| Rigging | Integrated Rigging System Built-in Polemount Socket |
| Connection | Power: powerCON TRUE1 Network: 2x etherCON Analog: 2x XLR |
| Height Front (mm / in) | 744 / 29.29 |
| Width (mm / in) | 326.6 / 12.86 |
| Depth (mm / in) | 444.5 / 17.5 |
| Weight (kg / lbs) | 30 / 66.2 |
| Amplification | 2 channel Class-D, 2400 W total output |
| Input Voltage | 100 - 240 V |
| Current Draw | 0.45 A rms idle, 1.7 A rms long-term, 10 A max peak |
| Supported Processing | Onboard / Proprietary |
| SKU | 963-0011 |
|---|---|
| Vekt (kg) | 10.050000 |
| Enhet | Stk |
| Fabrikant | Adamson |
| Produktserie | CS-serie |
| Aktiv/Passiv | Aktiv |
| Tilkobling | XLR, PowerCON TRUE1 |
| Farge | Svart |
Fyll inn skjemaet, så kontakter vi deg
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.