Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.
Vi tilbyr in-house sertifisert teknisk service
Solid leverandør med over 50 års erfaring i bransjen og ansatte med høy teknisk ekspertise
Stort varelager og fleksible leveringsalternativer
| Frequency Range (+/-3 dB) | 60 Hz - 18 kHz |
| Nominal Directivity (-6 dB) H x V | 90° x 6° |
| Maximum Peak SPL** | 147 dB |
| Components LF | 2x ND15-L 15" Neodymium Driver |
| Components MF | 2x YX7 7" Neodymium Driver |
| Components HF | 2x NH4TA2 4" Diaphragm / 1.5" Exit Compression Driver |
| Nominal Impedance LF | 2x 8 O |
| Nominal Impedance MF | 16 O |
| Nominal Impedance HF | 16 O |
| Power Handling (AES / Peak) LF | 2x 800 / 2x 3200 W |
| Power Handling (AES / Peak) MF | 700 / 2800 W |
| Power Handling (AES / Peak) HF | 320 / 1280 W |
| Rigging | Autolock™ Rigging System |
| Connection | 2x Speakon™ NL8 |
| Height Front (mm / in) | 391 / 15.4 |
| Height Back (mm / in) | 333 / 13.125 |
| Width (mm / in) | 1306 / 51.4 |
| Depth (mm / in) | 544 / 21.4 |
| Weight (kg / lbs) | 79.8 / 176 |
| Supported Processing | Lake |
| SKU | 975-0001 |
|---|---|
| Vekt (kg) | 0.050000 |
| Enhet | Stk |
| Fabrikant | Adamson |
| Produktserie | E-serie |
| Aktiv/Passiv | Passiv |
| Tilkobling | SpeakON |
| Farge | Svart |
Fyll inn skjemaet, så kontakter vi deg
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.