Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.
Vi tilbyr in-house sertifisert teknisk service
Solid leverandør med over 50 års erfaring i bransjen og ansatte med høy teknisk ekspertise
Stort varelager og fleksible leveringsalternativer
| Frequency Range (+/-3 dB) | 80 Hz - 18 kHz |
| Nominal Directivity (-6 dB) H x V | 70° x 40° or 100° x 50° Rotatable |
| Maximum Peak SPL** | 136.5 dB |
| Components LF | 2 X ND7-LM16 |
| Components HF | Adamson NH3-8 3” Diaphragm / 1.4” Exit Compression Driver |
| Nominal Impedance LF | 8 O (2x 16 O) |
| Nominal Impedance HF | 8 O |
| Power Handling (AES / Peak) LF | 500 / 2000 W |
| Power Handling (AES / Peak) HF | 110 / 440 W |
| Rigging | Integrated Rigging System |
| Connection | 2x Speakon™ NL4 or Barrier Strips |
| Height Front (mm / in) | 527 / 20.75 |
| Width (mm / in) | 251.5 / 9.9 |
| Depth (mm / in) | 356 / 14 |
| Weight (kg / lbs) | 15 / 33.1 |
| Supported Processing | Lake |
| SKU | 967-0001 |
|---|---|
| Vekt (kg) | 0.050000 |
| Enhet | Stk |
| Fabrikant | Adamson |
| Produktserie | IS-serie |
| Aktiv/Passiv | Passiv |
| Tilkobling | SpeakON |
| Farge | Svart |
Fyll inn skjemaet, så kontakter vi deg
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.