Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.
Vi tilbyr in-house sertifisert teknisk service
Solid leverandør med over 50 års erfaring i bransjen og ansatte med høy teknisk ekspertise
Stort varelager og fleksible leveringsalternativer
| Frequency Range (+/-3 dB) | 50 Hz - 18 kHz |
| Nominal Directivity (-6 dB) H x V | 50° x 50° |
| Maximum Peak SPL** | 137.8 dB Active, 137.3 dB Passive |
| Components LF | ND15-L 15" Kevlar Neodymium Driver |
| Components HF | B& ,C DE1000 4" Diaphragm / 1.5" Exit Compression Driver |
| Nominal Impedance LF | 8 O |
| Nominal Impedance HF | 8 O |
| Nominal Impedance Passive | 8 O |
| Power Handling (AES / Peak) LF | 500 / 2000 W |
| Power Handling (AES / Peak) HF | 140 / 560 W |
| Power Handling (AES / Peak) Passive | 640 / 2560 W |
| Rigging | MASS™ Rigging System |
| Connection | 4x Speakon™ NL4 |
| Height Front (mm / in) | 356 / 14 |
| Width (mm / in) | 724 / 28.5 |
| Depth (mm / in) | 429 / 16.9 |
| Weight (kg / lbs) | 25.4 / 56 |
| Supported Processing | Lake, XTA |
| SKU | 954-0006 |
|---|---|
| Vekt (kg) | 10.050000 |
| Enhet | Stk |
| Fabrikant | Adamson |
| Produktserie | M-serie |
| Aktiv/Passiv | Passiv |
| Elementstørrelse | 15" |
| Tilkobling | SpeakON |
| Farge | Svart |
Fyll inn skjemaet, så kontakter vi deg
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.