Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.
Vi tilbyr in-house sertifisert teknisk service
Solid leverandør med over 50 års erfaring i bransjen og ansatte med høy teknisk ekspertise
Stort varelager og fleksible leveringsalternativer
| Frequency Range (+/-3 dB) | 30 Hz - 80 Hz |
| Maximum Peak SPL** | 138 dB |
| Components LF | ND19 19" Kevlar Neodymium Driver |
| Nominal Impedance LF | 8 O |
| Power Handling (AES / Peak) LF | 1200 / 4800 W |
| Rigging | Integrated Rigging System |
| Connection | 5x Speakon™ NL8: 2x Front (Pins 2 +/-), 2x Rear Parallel (Pins 1 +/-) and 1x Rear Output (Pin 2 to 1) |
| Height Front (mm / in) | 543.5 / 21.4 |
| Width (mm / in) | 742 / 29.2 |
| Depth (mm / in) | 630 / 24.8 |
| Weight (kg / lbs) | 47 / 103.7 |
| Supported Processing | Lake |
| SKU | 994-0002 |
|---|---|
| Vekt (kg) | 0.050000 |
| Enhet | Stk |
| Fabrikant | Adamson |
| Farge | Svart |
Fyll inn skjemaet, så kontakter vi deg
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.