Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.
Vi tilbyr in-house sertifisert teknisk service
Solid leverandør med over 50 års erfaring i bransjen og ansatte med høy teknisk ekspertise
Stort varelager og fleksible leveringsalternativer
Bricasti Design M7M Reverb Processor Mainframe er en nøyaktig duplikat av M7 Stereo Reverb Processor med reduserte frontpanelkontroller, og er ment å brukes i forbindelse med M10 Remote Console. Ettersom det er nødvendig å ha en M10 for kontroll, blir M7M tilgjengelig sammen med M10 i flere forskjellige konfigurasjoner, med en eller flere M7Mer, og tilbys som et frittstående produkt for kunder som ønsker å legge til flere kanaler for Bricasti-behandling. til deres M10-baserte oppsett uten å duplisere unødvendige brukergrensesnittkontroller. På bildet er vårt System 1, M10 med en M7M som kan brukes som et frittstående produkt eller legges til M7, og gir mer prosessering og eksterne funksjoner til studioet ditt.
Digital Section Design Features and Performance
Analog Section Design Features and Performance
| Analog Input A/D | |
|---|---|
| Dynamic Range | >116 db, A-Weighted |
| THD+N | <.001 % |
| Frequency Response: | 10 Hz - 20 kHz ± < 0.05 dB |
| CMRR: | > 100 dB @ <= 1 kHz |
| Maximum Input Level: | +24 dBu |
| Minimum Input Level for 0 dBFS: | +4 dBu |
| Analog Output D/A | |
| Dynamic Range: | > 116 dB, A-Weighted |
| THD+N: | < 0.001% |
| Frequency Response: | 10 Hz - 20 kHz ± < 0.05 dB |
| Maximum Output Level: | +24 dBu |
| SKU | System1 |
|---|---|
| Vekt (kg) | 0.050000 |
| Enhet | Stk |
| Fabrikant | Bricasti |
| Farge | Svart |
Fyll inn skjemaet, så kontakter vi deg
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.