Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.
Vi tilbyr in-house sertifisert teknisk service
Solid leverandør med over 50 års erfaring i bransjen og ansatte med høy teknisk ekspertise
Stort varelager og fleksible leveringsalternativer
Bricasti-designet
Modell 7 Stereo Reverb-prosessor
Bricasti Design Model 7 sørger for et høyt nivå av musikalitet og enkel kontroll som kan tenkes i en prosessor dedikert til en etterklangsoppgave. Et moderne digitalt design med høy oppløsning, som bruker et fantastisk utvalg av de nyeste DSP-prosessorer, gir en plattform for det neste trinnet i reverb-behandlingsalgoritmer. En separat, helt differensiell analog seksjon og dedikert transformatorbasert lineær strømforsyning gir de fineste analoge spesifikasjonene av ethvert produkt av sitt slag. Et eksepsjonelt sterkt chassis i rustfritt stål og et frontpanel i aluminium, kombinert med et klassisk display med høy synlighet og menneskelig grensesnitt for å fullføre et varig design. Hvert designelement i Model 7 er en nøye vurdert uttalelse om vår visjon om hva utviklingen av etterklangsbehandling i sin mest klassiske form kan være. Med en dyp forståelse og en lidenskap for å flytte vitenskapen om etterklang fremover, gir Model 7 en palett med lyder som omfatter de kjente så vel som nye. Lytt til den nye referansen i etterklangsbehandling.
Digital Section Design Features and Performance
Analog Section Design Features and Performance
| Analog Input A/D | |
|---|---|
| Dynamic Range | >116 db, A-Weighted |
| THD+N | <.001 % |
| Frequency Response: | 10 Hz - 20 kHz ± < 0.05 dB |
| CMRR: | > 100 dB @ <= 1 kHz |
| Maximum Input Level: | +24 dBu |
| Minimum Input Level for 0 dBFS: | +4 dBu |
| Analog Output D/A | |
| Dynamic Range: | > 116 dB, A-Weighted |
| THD+N: | < 0.001% |
| Frequency Response: | 10 Hz - 20 kHz ± < 0.05 dB |
| Maximum Output Level: | +24 dBu |
| SKU | BRI-BX-7504 |
|---|---|
| Vekt (kg) | 0.050000 |
| Enhet | Stk |
| Fabrikant | Bricasti |
| Farge | Svart |
Fyll inn skjemaet, så kontakter vi deg
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.