Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.
Vi tilbyr in-house sertifisert teknisk service
Solid leverandør med over 50 års erfaring i bransjen og ansatte med høy teknisk ekspertise
Stort varelager og fleksible leveringsalternativer
ECLER ESSENTIALS eMOTUS5OD er et 5" høyttalerkabinett klart for utendørs installasjon. En profesjonell og kompakt høyttaler, kostnadseffektiv og med et unikt design som lett vil passe til et stort antall bruksområder: temaparker, hager, naturparker og byrom, fritids-, helse- og sportssentre, boligbygg, utearealer osv. Tilgjengelig i sort / hvitt farge.
| Power | 40 WRMS / 80 W Program |
| Impedance | 8O |
| Power selector | 30W / 15W / 7.5W / 3.75W @ 100V & , 8O | 15W / 7.5W / 3.75W /1,8W @ 70V & , 8O |
| Frequency response (-10dB) | 85Hz – 20kHz |
| Construction | Aluminum grill, ABS cabinet |
| Dimensions (without accessories) | (WxDxH) 173x181x180mm/ 6.81 x 7.12 x 7.08 in |
| Weight | 2,4 kg |
| SKU | CEMOTUS5ODBK |
|---|---|
| Vekt (kg) | 0.000000 |
| Enhet | Stk |
| EAN | 8435071306140 |
| Fabrikant | Ecler |
| Produktserie | eMOTUS |
| Høyttaler produkttype | Kabinett |
| Aktiv/Passiv | Passiv |
| Tilkobling | Euroblock |
| Elementstørrelse | 5" |
| Impedanse | 8 Ohm, 100 Volt |
| IP-grad | IP 65 |
| Farge | Svart |
Fyll inn skjemaet, så kontakter vi deg
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.