Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.
Vi tilbyr in-house sertifisert teknisk service
Solid leverandør med over 50 års erfaring i bransjen og ansatte med høy teknisk ekspertise
Stort varelager og fleksible leveringsalternativer
WiSpeak TUBE er en selvdrevet 3 "høyttaler i lampestil med trådløs lydmottak og kontrollfunksjoner under kontroll av masterenheten, og har et installasjonssystem som er kompatibelt med taklysskinner.
| Inputs | CH1 / CH2: Digital, Mono, RF Wireless Audio |
| Channels | WiSpeak CH1 / CH2 |
| Outputs | Internal Loudspeaker: Analog, Mono, Self powered AUX OUT: Analog, Mono, Balanced, Euroblock |
| Ways | 1 |
| Driver Diameter | 3” |
| Input level/impedance | 4O |
| High frequency response | 20 kHz |
| Sensitivity (dB@1m 1W) | 83 dB |
| Fixing system | 4 wire 3 circuit track system |
| Support arm | Swivel (pan and tilt) |
| Colour | White (RAL 9003) or black (RAL 9005) |
| Mains | 100-240 VAC 50-60Hz |
| Dimensions (without arm) | Ø 96mm x 110mm / 3.8” x 4.3” |
| Weight | 0,8 kg / 1.76 lb |
| SKU | CTUBE3BK |
|---|---|
| Vekt (kg) | 0.000000 |
| Enhet | Stk |
| EAN | 8435071312394 |
| Fabrikant | Ecler |
| Produktserie | WiSpeak |
| Høyttaler produkttype | Kabinett |
| Aktiv/Passiv | Aktiv |
| Tilkobling | Euroblock, Trådløst |
| Elementstørrelse | 3" |
| Impedanse | 4 Ohm |
| Farge | Svart |
Fyll inn skjemaet, så kontakter vi deg
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.