For profesjonelle innen lyd som bruker Audio-over-IP (AoIP)-tilkobling, gjør Genelec 9401A System Management Device det mulig å integrere Smart Active Monitors og Subwoofere (SAM™) i SAM-systemoppsett, fra stereo til immersive. Med hjelp av ST2110, AES67 og Ravenna strømmer som kilde tilbyr den samtidig full støtte for romtilpasning fra vår kraftige Genelec Loudspeaker Manager (GLM™) programvare.
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.
Vi tilbyr in-house sertifisert teknisk service
Solid leverandør med over 50 års erfaring i bransjen og ansatte med høy teknisk ekspertise
Stort varelager og fleksible leveringsalternativer
Genelec 9401A fungerer ved å konvertere AoIP-strømmer (ST2110, AES67 og Ravenna) til AES/EBU-utganger, og gir 16 kanaler med digital lyd over enhetens DB25-kontakt, som kan settes inn i Genelec SAM-monitorsystemer. 9401A inkluderer også en dedikert subwoofer-utgang og fleksibel ekstra stereo monitorutgang.
En enkelt 9401A støtter alle populære immersive formater, for eksempel 9.1.6, mens bruk av flere 9401A-enheter gjør at kanaltellingen kan utvides ytterligere, og støtter enda større konfigurasjoner, for eksempel 22.2. Flere SAM subwoofere kan kobles til for å utvide lavfrekvent utgang for LFE eller fleksibel bassstyring. 9401A er fullt kompatibel med UNIO-plattformen vår, som støtter brobygging av overvåking av hodetelefoner i rommet og personlig hodetelefon med maksimal nøyaktighet.
Merk: Kompatibel med alle Smart Active Monitors og Subwoofere (SAM) bortsett fra 8320A.
DIMENSJONER OG VEKT |
|
|---|---|
| Dimensjoner (H x B x D): | 43 x 483 x 105 mm (1 3/4 x 19 x 4 1/8 tommer). |
| Vekt: | 2 kg (4,4 lb). |
ANDRE TEKNISKE SPESIFIKASJONER |
|
| Inngangslydformat: | ST2110, AES67, Ravenna. |
| Utgangslydformat: | AES3 |
| Støttede samplingsfrekvenser (fs): | 44,1 / 48 / 88,2 / 96 / 176,4 / 192 kHz |
| Støttede ordlengder: | 16 / 24 / 32 biter |
| Frekvensrespons, –1dB: | 1 Hz – (fs/2) kHz. |
| THD+N, 1 kHz tone 0 dBFS: | –140 dBFS / 0,00001 % |
| Nettspenning: | 100 – 240 V |
| Nettfrekvens: | 50 – 60 Hz |
| Strømforbruk: | <2 W (ISS), 12 W maks (normal) |
KOBLINGER |
|
| Nettkontakt: | IEC type C14 |
| Ethernet: | RJ45, CAT5 eller bedre |
| 8 x AES-utgang: | DB25, AES59-kompatibel pinout |
| Subwooferutgang: | XLR hann |
| AUX-utgang: | XLR hann |
| AES utgangsimpedans: | 110 Ω differensial |
| AES utgangsnivå: | 2,5 Vpp |
ANDRE FUNKSJONER |
|
|
|
| SKU | 9401A |
|---|---|
| Vekt (kg) | 2.000000 |
| Enhet | Stk |
| EAN | 6438128153478 |
| Fabrikant | Genelec |
| Produktserie | Smart IP Installation |
| Tilkobling | RJ45, AES3, DSUB |
| AoIP standard | AES67, Ravenna, ST2110 |
| Strømkrav | Universell strømforsyning 100-240 VAC, 50-60 Hz |
| Wordclock | Nei |
| Farge | Svart |
Fyll inn skjemaet, så kontakter vi deg
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.