Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.
Vi tilbyr in-house sertifisert teknisk service
Solid leverandør med over 50 års erfaring i bransjen og ansatte med høy teknisk ekspertise
Stort varelager og fleksible leveringsalternativer
Vekt: 3,2 kg.
Høyde: 900/1605 mm.
Galge: 460/770 mm.
| Boom arm: | 2-piece telescopic design |
| Boom arm clamping: | T-bar locking screw |
| Boom arm length: | from 435 to 745 mm |
| EAN: | 4016842201419 |
| Height: | from 900 to 1,605 mm |
| Height adjustment: | clutch |
| Leg construction: | socket with foldable legs |
| Material: | steel |
| Product Category: | Topline |
| Rod combination: | 2-piece folding design |
| Size when folded: | 105 x 85 x 985 mm |
| Special features: | stable and sturdy , zinc die-cast base |
| Threaded connector: | 3/8" |
| Type: | black |
| Weight: | 3.1 kg |
| SKU | 21090-300-55 |
|---|---|
| Vekt (kg) | 3.100000 |
| Enhet | Stk |
| EAN | 4016842201419 |
| Fabrikant | König & meyer |
| Stativtype | Stativ med bom |
| Farge | Svart |
Fyll inn skjemaet, så kontakter vi deg
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.