SKU
21376-000-55
K&M 21376 Distance rod »Easy Lock«
Stålrørskombinasjon for bruk i subwoofere med flensadapter. Høyden er festet med en sikkerhetskrok og sikret med en klemskrue for en vibrasjonsfri og fast passform.
veil. inkl. MVA. veil eks. MVA
Din pris per Stk Veil. per Stk inkl. mva. eks. MVA.
Kontakt vår ekspert om dette produktet
Stålrørskombinasjon for bruk i subwoofere med flensadapter. Høyden er festet med en sikkerhetskrok og sikret med en klemskrue for en vibrasjonsfri og fast passform. Den slanke utformingen av klemmen tillater plassbesparende transport og sikrer et stilig utseende. Brukshøyden er mellom 1 005 og 1 505 mm og justeres i 5 trinn à 100 mm. Integrert på begge sider er en patentert ekspanderende dor med hurtigfeste, som sikrer en tett passform av subwooferen og satellitthøyttaleren. De ekspanderende plastskinnene sørger også for en vibrasjonsfri forbindelse mellom høyttaleren og røret.
EAN: | 4016842119417 |
Height: | from 1,005 to 1,505 mm |
Height adjustment: | locking screw and safety hook |
Material: | steel |
Max. load capacity: | 35 kg |
Rod combination: | 2-piece folding design |
Special features: | patented expanding mandrel system »Easy Lock«; vibration-free connection due to moveable plastic splints |
Tube end(s): | »Easy Lock« diameter 35 to 37 mm |
Type: | black |
Weight: | 2.35 kg |
SKU | 21376-000-55 |
---|---|
Vekt (kg) | 2.350000 |
Enhet | Stk |
EAN | 4016842119417 |
Fabrikant | König & meyer |
Stativtype | Stativbrønn og Distansestang |
Farge | Svart |
Validate your login
Logg inn
Create New Account