Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.
Vi tilbyr in-house sertifisert teknisk service
Solid leverandør med over 50 års erfaring i bransjen og ansatte med høy teknisk ekspertise
Stort varelager og fleksible leveringsalternativer
Flat line design og funksjonalitet er spesialfunksjonene for dette unike bordmikrofonstativet. Den flate og stabile foten gir en enkel å bruke, plassbesparende konstruksjon. En bred overflate på baksiden er perfekt for merking. Enten du bruker et navneskilt eller firmalogo med dette ekstraordinære bordstativet, vet du nøyaktig hvem som har mikrofonen. Fire gummiføtter reduserer uønsket støy fra å nå mikrofonen.
| Base dimensions: | 125 x 130 mm |
| EAN: | 4016842823529 |
| Weight: | 0.67 kg |
| Height: | 142 mm |
| Material: | steel |
| Threaded connector: | 3/8" |
| Type: | black |
| Special features: | stable and sturdy; special design; surface area for company logo etc.; space saving flat foot construction |
| SKU | 23250-300-55 |
|---|---|
| Vekt (kg) | 0.050000 |
| Enhet | Stk |
| EAN | 4016842823529 |
| Fabrikant | König & meyer |
| Stativtype | Bordstativ |
| Farge | Svart |
Fyll inn skjemaet, så kontakter vi deg
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.