Med et klemområdet fra 10 til 51 mm er klemmen egnet for et bredt spekter av montering
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.
Vi tilbyr in-house sertifisert teknisk service
Solid leverandør med over 50 års erfaring i bransjen og ansatte med høy teknisk ekspertise
Stort varelager og fleksible leveringsalternativer
Den nye bordklemmen med en 3/8 "gjenget kontakt er en ekte allrounder. Den gjengede bolten kan festes i fire forskjellige retninger ved å bruke den medfølgende universalnøkkelen. Klemmen kan også forlenges med flere eller andre gjengede bolter (1 / 4 ", 3/8", 5/8 "). Med et klemområdet fra 20 til 51 mm er klemmen egnet for et bredt spekter av montering. Den stabile metallkonstruksjonen med høykvalitets plastinnsatser garanterer et sikkert og sterkt hold. De smarte formede klemdelene lar klemmen brukes på glatte overflater og rundformede rør.
| Clamping range: | 10 to 51 mm |
| EAN: | 4016842115037 |
| Material: | steel |
| Special features: | includes threaded bolt and universal spanner , maximum 4 threaded bolts for 4 different directions can be applied |
| Threaded connector: | 3/8" |
| Type: | black 3/8" |
| Weight: | 0.26 kg |
| SKU | 23723-300-55 |
|---|---|
| Vekt (kg) | 0.050000 |
| Enhet | Stk |
| EAN | 4016842115037 |
| Fabrikant | König & meyer |
| Farge | Svart |
Fyll inn skjemaet, så kontakter vi deg
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.