Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.
Vi tilbyr in-house sertifisert teknisk service
Solid leverandør med over 50 års erfaring i bransjen og ansatte med høy teknisk ekspertise
Stort varelager og fleksible leveringsalternativer
Fleksibel bomarm til armatur med mikrofon med 3/8 "eller 5/8" gjenget tilkobling for innspillingsstudioer og multimedia arbeidsstasjoner. Mikrofoner, nettbrett eller smarttelefoner med en totalvekt på opptil 0,8 kg kan enkelt og praktisk justeres og plasseres. Mikrofonpultarmen leveres uten kabel og kan derfor utstyres individuelt. Fire nyttige kabelklipp er allerede inkludert. Med et klemområdet fra 20 til 51 mm, tilbyr klemmen et bredt spekter av monteringsalternativer. Den solide metallrammen med høykvalitets plastinnsatser og sklisikker støtte sikrer sikker og kraftig klemme. Takket være de spesielt formede klemmeoverflatene kan klemmen brukes på glatte overflater så vel som på runde rør. Eventuelt kan mikrofonarmarmen også festes med den ekstra tilgjengelige bordflensen 23855.
| Clamping range: | 20 to 51 mm |
| Connection: | without cable |
| EAN: | 4016842116010 |
| Length: | from 460 to 960 mm |
| Material: | steel |
| Max. load capacity: | 0.8 kg |
| Special features: | four cable clips are included |
| Threaded connector: | 3/8" and 5/8" |
| Type: | black |
| Weight: | 1.38 kg |
| SKU | 23840-300-55 |
|---|---|
| Vekt (kg) | 0.050000 |
| Enhet | Stk |
| EAN | 4016842116096 |
| Fabrikant | König & meyer |
| Farge | Svart |
Fyll inn skjemaet, så kontakter vi deg
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.