Stålrørskombinasjon for bruk med ulike bunnplater. Med gjengebolt M20 for innskruing. Forlengelsesrør med diameter 35 mm for plass til høyttalerskap med flensmuffe. Høydejusterbar ved hjelp av låsebolt og sikkerhetsskrue. Den integrerte gjengede sokkelen M10 muliggjør montering av en tverrstang eller direkte feste av spotlights.
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.
Vi tilbyr in-house sertifisert teknisk service
Solid leverandør med over 50 års erfaring i bransjen og ansatte med høy teknisk ekspertise
Stort varelager og fleksible leveringsalternativer
Stålrørskombinasjon for bruk med ulike bunnplater. Med gjengebolt M20 for innskruing. Forlengelsesrør med diameter 35 mm for plass til høyttalerskap med flensmuffe. Høydejusterbar ved hjelp av låsebolt og sikkerhetsskrue. Den integrerte gjengede sokkelen M10 muliggjør montering av en tverrstang eller direkte feste av spotlights.
| EAN: | 4016842122349 |
|---|---|
| Weight: | 3.88 kg |
| Height: | from 1,400 to 2,400 mm |
| Height adjustment: | spring-loaded bolt and locking screw |
| Material: | steel |
| Max. load capacity: | 30 kg |
| Rod combination: | 2-piece folding design |
| Special features: | for precise and vertical fit |
| Tube end(s): | diameter 35 mm, integrated threaded bush M10 for crossbars |
| Type: | pure white |
| SKU | 24626 |
|---|---|
| Vekt (kg) | 3.880000 |
| Enhet | Stk |
| EAN | 4016842122349 |
| Fabrikant | König & meyer |
| Stativtype | Stativbrønn og Distansestang |
Fyll inn skjemaet, så kontakter vi deg
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.