Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.
Vi tilbyr in-house sertifisert teknisk service
Solid leverandør med over 50 års erfaring i bransjen og ansatte med høy teknisk ekspertise
Stort varelager og fleksible leveringsalternativer
Funksjonelt gulvstativ for nærfeltmonitorer og høyttalere. Den solide og veldesignede stålkonstruksjonen imponerer med sin enorme stabilitet og holder høyttalerne dine sikkert i ønsket posisjon. Den flate stativkonstruksjonen med store gummiputer sikrer akustisk frakobling og et slingringsfritt stativ. Støtteplaten med selvklebende gummiknotter måler 205 x 245 mm. For optimal lyttehøyde kan du velge seks nivåer mellom 677 og 1132 mm. Den slanke klemmen med sikkerhetskrok er enkel og behagelig å bruke. Alternativt kan kablene føres inne i røret (uten kobling). En lastekapasitet på 35 kg er mulig når lasten er sentrert.
| Base diameter: | 690 mm |
| Bearing plate: | 205 x 245 mm |
| EAN: | 4016842118694 |
| Height: | from 677 to 1,132 mm |
| Height adjustment: | locking screw and safety hook |
| Leg construction: | fixed screw-in legs |
| Material: | steel |
| Max. load capacity*: | 35 kg |
| Number of legs: | 3 |
| Product Category: | Topline |
| Rod combination: | 2-piece folding design |
| Special features: | internal cable routing possible; support plate with rubber bumps; for stationary use |
| Type: | black |
| Weight: | 5.1 kg |
| SKU | 26720-022-55 |
|---|---|
| Vekt (kg) | 4.750000 |
| Enhet | Stk |
| EAN | 4016842118694 |
| Fabrikant | König & meyer |
| Stativtype | Høyttalerstativ |
| Farge | Svart |
Fyll inn skjemaet, så kontakter vi deg
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.