imponerende stålstativ for monitor med stabil, elegant støpt sokkel 480 x 480 mm.
Minimum høyde er 794 mm.
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.
Vi tilbyr in-house sertifisert teknisk service
Solid leverandør med over 50 års erfaring i bransjen og ansatte med høy teknisk ekspertise
Stort varelager og fleksible leveringsalternativer
imponerende stålstativ for monitor med stabil, elegant støpt sokkel 480 x 480 mm. Den kraftige rørkombinasjonen er trinnvis høydejusterbar ved hjelp av en fjærbelastet klemknapp fra 794 til 1344 mm. Avhengig av størrelsen på monitoren kan tre forskjellige topplater( 26792) monteres.
| Base dimensions: | 480 x 480 mm |
| EAN: | 4016842106929 |
| Height: | from 794 to 1,344 mm |
| Height adjustment: | spring-loaded clamping knob |
| Leg construction: | cast-iron base |
| Material: | steel |
| Max. load capacity: | 70 kg |
| Product Category: | Starline |
| Rod combination: | 2-piece folding design |
| Special features: | gradual height adjustment system |
| Type: | structured black |
| Weight: | 17.5 kg |
| SKU | 26795-018-56 |
|---|---|
| Vekt (kg) | 17.500000 |
| Enhet | Stk |
| EAN | 4016842106929 |
| Fabrikant | König & meyer |
| Produktserie | Tilbehør for Genelec |
| Stativtype | Høyttalerstativ |
| Farge | Svart |
Fyll inn skjemaet, så kontakter vi deg
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.