Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.
Vi tilbyr in-house sertifisert teknisk service
Solid leverandør med over 50 års erfaring i bransjen og ansatte med høy teknisk ekspertise
Stort varelager og fleksible leveringsalternativer
Stålstangkombinasjon for bruk i subwoofere med M20-tilkobling. Høyden er festet med en sikkerhetskrok og sikret med en støysvak, slippfri klemskrue. Den slanke utformingen av klemmen muliggjør plassbesparende transport og sikrer et stilig utseende. Brukshøyden er mellom 849 og 1 377 mm og oppnås i 4 trinn à 132 mm. En plasthette beskytter høyttaleren mot riper.
| EAN: | 4016842122912 |
| Weight: | 2.2 kg |
| Height: | from 849 to 1377 mm |
| Height adjustment: | locking screw and safety hook |
| Material: | steel |
| Max. load capacity: | 35 kg |
| Rod combination: | 2-piece folding design |
| Special features: | for precise and vertical fit |
| Tube end(s): | diameter 35 mm, threaded bolt M20 |
| Type: | black |
| SKU | 21351-000-55 |
|---|---|
| Vekt (kg) | 2.200000 |
| Enhet | Stk |
| EAN | 4016842122912 |
| Fabrikant | König & meyer |
| Stativtype | Stativbrønn og Distansestang |
| Farge | Svart |
Fyll inn skjemaet, så kontakter vi deg
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.