Høyttalerstativ i høykvalitets stål med presstøpte sinkklemmer for profesjonell bruk.
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.
Vi tilbyr in-house sertifisert teknisk service
Solid leverandør med over 50 års erfaring i bransjen og ansatte med høy teknisk ekspertise
Stort varelager og fleksible leveringsalternativer
Høyttalerstativ i høykvalitets stål med presstøpte sinkklemmer for profesjonell bruk. Trinnløs høydejustering med håndsveiv og trykknappsystem som forhindrer en ukontrollert revers. Det er en ekstra låseskrue for ekstra sikkerhet. Forlengelsesrør diameter 35 mm, egnet for høyttalere og belysning av tverrstenger med integrert M10 gjengekobling.
| Base diameter: | 1320 mm |
| EAN: | 4016842818204 |
| Height: | from 1,385 to 2,180 mm |
| Height adjustment: | hand crank with push-button system and locking screw |
| Leg construction: | tube legs with double cross braces |
| Material: | steel |
| Max. load capacity*: | 50 kg |
| Number of legs: | 3 |
| Product Category: | Starline |
| Rod combination: | 2-piece folding design |
| Size when folded: | 1,170 mm |
| Special features: | push-button system and hand crank avoid uncontrolled reverse motion; locking screw provides additional safety; zinc die-cast connecting parts |
| Tube end(s): | diameter 35 mm, integrated threaded bush M10 for crossbars |
| Type: | black |
| Weight: | 8.57 kg |
| SKU | 21300-009-55 |
|---|---|
| Vekt (kg) | 9.300000 |
| Enhet | Stk |
| EAN | 4016842818204 |
| Fabrikant | König & meyer |
| Stativtype | Høyttalerstativ |
| Farge | Svart |
Fyll inn skjemaet, så kontakter vi deg
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.