Attraktivt høyttalerstativ med flat stålplate (489 x 489 mm), nyttig bærehåndtak og kabelhåndtering. Stativet er ideelt for bruk der det er lite plass. Høyden er festet med en sikkerhetskrok og sikret med en støysvak, slippfri klemskrue.
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.
Vi tilbyr in-house sertifisert teknisk service
Solid leverandør med over 50 års erfaring i bransjen og ansatte med høy teknisk ekspertise
Stort varelager og fleksible leveringsalternativer
Attraktivt høyttalerstativ med flat stålplate (489 x 489 mm), nyttig bærehåndtak og kabelhåndtering. Stativet er ideelt for bruk der det er lite plass. Høyden er festet med en sikkerhetskrok og sikret med en støysvak, slippfri klemskrue. Den slanke utformingen av klemmen muliggjør plassbesparende transport og sikrer et stilig utseende. Brukshøyden er mellom 1.110 og 1.810 mm og justeres i 4 trinn à 175 mm. Maksimal lastekapasitet når den er helt uttrukket er 35 kg.
| Base dimensions: | 489 x 489 mm |
|---|---|
| EAN: | 4016842122417 |
| Weight: | 13,38 kg |
| Height: | from 1,110 to 1,810 mm |
| Height adjustment: | locking screw and safety hook |
| Leg construction: | flat steel plate |
| Material: | steel |
| Max. load capacity*: | 35 kg |
| Quality level: | Topline |
| Rod combination: | 2-piece folding design |
| Tube end(s): | diameter 35 mm |
| Type: | black |
| Special Features mounting aid included; integrated shock absorber; gradual height adjustment system |
|
| * With centric loading, on a horizontal surface and without lateral forces (wind, shocks etc.) | |
| SKU | 26732-000-55 |
|---|---|
| Vekt (kg) | 13.380000 |
| Enhet | Stk |
| EAN | 4016842122417 |
| Fabrikant | König & meyer |
| Stativtype | Høyttalerstativ |
| Farge | Svart |
Fyll inn skjemaet, så kontakter vi deg
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.