Attraktivt høyttalerstativ med flat stålplate, nyttig bærehåndtak og kabelføring. Stativet er ideelt egnet for bruk der det er lite plass. Høyden er festet med en sikkerhetskrok og sikret med en klemskrue for en vibrasjonsfri og fast passform.
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.
Vi tilbyr in-house sertifisert teknisk service
Solid leverandør med over 50 års erfaring i bransjen og ansatte med høy teknisk ekspertise
Stort varelager og fleksible leveringsalternativer
Attraktivt høyttalerstativ med flat stålplate, nyttig bærehåndtak og kabelføring. Stativet er ideelt egnet for bruk der det er lite plass. Høyden er festet med en sikkerhetskrok og sikret med en klemskrue for en vibrasjonsfri og fast passform. Den slanke utformingen av klemmen tillater plassbesparende transport og sikrer et stilig utseende. Brukshøyden er mellom 1.135 og 1.835 mm og justeres i 5 trinn à 140 mm. Den patenterte ekspanderende doren med hurtigfeste sikrer en tett passform av høyttalerkabinettet. De ekspanderende plastskinnene sikrer også en vibrasjonsfri forbindelse mellom høyttaleren og røret. Maksimal belastningskapasitet ved fullt uttrekk er 20 kg.
| Base dimensions: | 480 x 480 mm |
| EAN: | 4016842119431 |
| Height: | from 1135 to 1835 mm |
| Height adjustment: | locking screw and safety hook |
| Leg construction: | cast-iron base |
| Material: | steel |
| Max. load capacity*: | 20 kg |
| Product Category: | Starline |
| Rod combination: | 2-piece folding design |
| Special features: | patented expanding mandrel system »Easy Lock«; vibration-free connection due to moveable plastic splints |
| Tube end(s): | »Easy Lock« diameter 35 to 37 mm |
| Type: | black |
| Weight: | 13.2 kg |
| SKU | 26733-000-55 |
|---|---|
| Vekt (kg) | 13.200000 |
| Enhet | Stk |
| EAN | 4016842119431 |
| Fabrikant | König & meyer |
| Stativtype | Høyttalerstativ |
| Farge | Svart |
Fyll inn skjemaet, så kontakter vi deg
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.