K&Ms sterkeste høyttalerstativ med plassbesparende bunnplate. Takket være den tunge, flate stålplaten (550 x 550 mm), er stativet ideelt for bruk der det er lite plass. Avhengig av krav er det tre måter å plassere stangen på. I tillegg til sentrisk og off-center posisjon, kan rørkombinasjonen også monteres i hjørnet.
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.
Vi tilbyr in-house sertifisert teknisk service
Solid leverandør med over 50 års erfaring i bransjen og ansatte med høy teknisk ekspertise
Stort varelager og fleksible leveringsalternativer
K&Ms sterkeste høyttalerstativ med plassbesparende bunnplate. Takket være den tunge, flate stålplaten (550 x 550 mm), er stativet ideelt for bruk der det er lite plass. Avhengig av krav er det tre måter å plassere stangen på. I tillegg til sentrisk og off-center posisjon, kan rørkombinasjonen også monteres i hjørnet. Et bærehåndtak, et kabelhåndteringssystem og fire stabile føtter er ytterligere nyttige funksjoner. Brukshøyden er mellom 1.110 og 1.810 mm og kan nås i 4 trinn à 175 mm. Den velprøvde K&M klemskruen og den robuste låsebolten brukes til feste. Maksimal sentrisk lastekapasitet med fullt uttrekk er 50 kg.
| Base dimensions: | 550 x 550 mm |
|---|---|
| EAN: | 4016842122967 |
| Weight: | 16.45 kg |
| Height: | from 1,110 to 1,810 mm |
| Height adjustment: | spring-loaded bolt and locking screw |
| Leg construction: | flat steel plate |
| Material: | steel |
| Max. load capacity*: | 50 kg |
| Quality level: | Starline |
| Rod combination: | 2-piece folding design |
| Tube end(s): | diameter 35 mm |
| Type: | black |
| Special features: | integrated shock absorber; mounting aid included; gradual height adjustment system: depending on the requirements, there are three ways to position the distance rod |
| * With centric loading, on a horizontal surface and without lateral forces (wind, shocks etc.) | |
| SKU | 26727-000-55 |
|---|---|
| Vekt (kg) | 16.450000 |
| Enhet | Stk |
| EAN | 4016842122967 |
| Fabrikant | König & meyer |
| Stativtype | Høyttalerstativ |
| Farge | Svart |
Fyll inn skjemaet, så kontakter vi deg
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.