Plassbesparende høyttalerstativ med stor, flat støpejernssokkel (ø 450 mm). Den solide stålkonstruksjonen imponerer med sin stabilitet og støtter høyttalere som veier opptil 35 kg når lasten er sentrert. For optimal lydforsterkningshøyde kan 100 mm trinn stilles inn mellom 930 og 1430 mm.
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.
Vi tilbyr in-house sertifisert teknisk service
Solid leverandør med over 50 års erfaring i bransjen og ansatte med høy teknisk ekspertise
Stort varelager og fleksible leveringsalternativer
Plassbesparende høyttalerstativ med stor, flat støpejernssokkel (ø 450 mm). Den solide stålkonstruksjonen imponerer med sin stabilitet og støtter høyttalere som veier opptil 35 kg når lasten er sentrert. For optimal lydforsterkningshøyde kan 100 mm trinn stilles inn mellom 930 og 1430 mm. Den slanke klemmen med sikkerhetskrok er enkel og behagelig å bruke. Enderøret har en diameter på 35 mm og egner seg derfor til alle tilsvarende flensgjennomføringer. Utvalget av bruksområder kan utvides med en rekke tilbehør som et projektorbrett (26747), monteringsadapter (19580), etc.
| Base diameter: | 450 mm |
|---|---|
| EAN: | 4016842118410 |
| Weight: | 8.34 kg |
| Height: | from 930 to 1,430 mm |
| Height adjustment: | locking screw and safety hook |
| Leg construction: | round cast-iron base |
| Material: | steel |
| Max. load capacity*: | 35 kg |
| Quality level: | Topline |
| Rod combination: | 2-piece folding design |
| Tube end(s): | diameter 35 mm |
| Type: | black |
| Special features: | mounting aid included; speaker will be fixed with flange adapter |
| * With centric loading, on a horizontal surface and without lateral forces (wind, shocks etc.) |
| SKU | 26750-022-55 |
|---|---|
| Vekt (kg) | 0.050000 |
| Enhet | Stk |
| EAN | 4016842118410 |
| Fabrikant | König & meyer |
| Stativtype | Høyttalerstativ |
| Farge | Svart |
Fyll inn skjemaet, så kontakter vi deg
Kjøp våre produkter hos våre autoriserte forhandlere:
Kun bedrifter med gyldig bransjetilknytning og organisasjonsnummer kan søke om tilgang.
Typiske kunder er forhandlere av musikkinstrumenter og forbrukerelektronikk, AV-firmaer, lydstudio, installatører, PA-firma, broadcast og film-/videostudio.
Vurderingen av kundeforhold gjøres manuelt, og vi vil gjennomføre en kredittsjekk av ditt firma eller enkeltpersonsforetak. Behandlingstid er normalt 2-4 dager.
Som bedriftens admin kan du legge til flere brukere for ditt firma.
Ved første gangs innlogging på våre nettsider, klikk på "Glemt passordet?" for å få tilsendt passord.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Kjøp på benum.no er regulert av kjøpsloven.